Pracovná pozícia: Automechanik

Miesto práce: AUTOPROFIT, s. r. o., Čadca, A. Hlinku 483

Ponúkaný plat: Priemerný plat na tejto pozícii je 1200 € netto + odmeny

Termín nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Na pozíciu automechanika prijmeme manuálne zručného, technicky gramotného, zodpovedného, precízneho, spoľahlivého, komunikatívneho a samostatného pracovníka, ktorého náplňou práce budú mechanické práce v autoservise, montáž príslušenstva, ale najmä oprava a diagnostika komplikovaných porúch vozidiel v súlade s technologickými postupmi  výrobcu, spolupráca s prijímacími technikmi, zúčastňovanie sa školení, spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti, a plnenie ďalších úloh stanovených vedením spoločnosti.

Osobnostné predpoklady a zručnosti: zodpovednosť, manuálna zručnosť, technická gramotnosť, precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, lojálnosť, flexibilita, vodičský preukaz sk. B, schopnosť poradiť si v zložitých situáciách, vynaliezavosť, schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu, obrovskou výhodou práca s osciloskopom a meracími prístrojmi. Elektrotechnická vyhláška 508/21, znalosť problematiky elektrickej infraštruktúry vozidiel, znalosť problematiky ELEKTRO, znalosť problematiky IT, je výhodou, nie však podmienkou.

Požadované vzdelanie:

Stredoškolské
Stredoškolské s maturitou
Vysokoškolské I. stupňa

Požadovaná prax: nutná prax minimálne 2 roky

 

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

 

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou  a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: kariera@autoprofitcadca.sk.

Kontaktovaní a na výberové konanie pozvaní budú len vybraní uchádzači.

Kontakt: Mgr. Martina Kocúrková, tel. č.: 0917 533 500, email: projekty@autoprofitgroup.sk

Adresa spoločnosti: Čadca, A. Hlinku 483