Spoločnosť Hyundai Motor Slovakia, autorizovaný importér značky Hyundai na Slovensku, na výročnej konferencii, ocenila svojich najúspešnejších autorizovaných partnerov za rok 2023. Titulom Hyundai STAR DEALER 2024 sa tento rok môže pochváliť opäť aj AUTOPROFIT, s.r.o.

Jeden zo základný pilierov, na ktorých značka Hyundai stavia svoju budúcnosť, je spokojnosť zákazníkov s poskytovanými službami. Preto aj ocenenie STAR DEALER je komplexným hodnotením úspešnosti plnenia nielen kvantitatívnych, ale aj kvalitatívnych parametrov zo strany našich autorizovaných partnerov,“ hovorí o Miroslav Drinka, senior manager pre rozvoj siete, a pokračuje: „Oceneným partnerom blahoželám a verím, že ich spokojní zákazníci sa podelia o svoju pozitívnu skúsenosť s tými, ktorí sa pre Hyundai ešte len rozhodujú.“

Ocenenie STAR DEALER udeľuje slovenské zastúpenia značky Hyundai každoročne. Podmienkami na jeho získanie sú excelentné výsledky autorizovaných partnerov – predajcov a servisov – v oblasti plnenia obchodných plánov, zákazníckej spokojnosti a výsledkov tzv. mystery shoppingov a phantom testov.

Znamená to, že okrem úspešnosti plnenia plánov predaja nových vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva vstupuje do hodnotenia tiež spokojnosť zákazníkov s poskytnutými službami či už pri predaji nového vozidla alebo v popredajnom servise. Okrem toho importér preveruje kvalitu poskytovaných služieb aj mystery shoppingami a phantom testami. Ide o vopred neohlásené prieskumy, keď anketár v utajení vystupuje ako zákazník a preveruje dodržiavanie všetkých predpísaných štandardov a postupov, ale aj prístup personálu a kvalitu informácií či služieb, ktoré predajca a servis poskytujú.