Dokonalé zážitky vďaka doplnkom Peugeot.

VYBAVTE SA NA ZIMU ZIMNÝM PRÍSLUŠENSTVOM PEUGEOT!

Pripravili sme pre vás širokú ponuku praktického originálneho príslušenstva, s pomocou ktorého si vychutnáte všetky zimné dobrodružstvá. Originálne doplnky, ktoré spĺňajú prísne bezpečnostné normy, boli vyrobené na mieru vášmu vozidlu, zvýrazní jeho štýl a rovnako zvýši komfort na ceste.
Ponuka zimných doplnkov so zľavou 25% :
  • strešné nosiče
  • nosiče lyží
  • strešné boxy
  • gumené koberce
  • vaničky do kufra

* Zľavu nie je možné kumulovať s inou akciovou ponukou. Platí so vypredania zásob.

VYHNITE SA PROBLÉMOM PRI ŠTARTOVANÍ VĎAKA NOVÉMU AKUMULÁTORU PEUGEOT 

Všetko začína akumulátorom! Ten zabezpečuje štart motora a dodávku energie ďaľším zariadeniam, ktoré ju potrebujú pre svoju prevádzku: svetlá, alarm, vyhrievanie, stierače, palubný počítač, autorádio…

Mrazivé počasie a nízke teploty znižujú jeho životnosť.

Nechajte si skontrolovať Váš akumulátor prístrojom Midtronics ZADARMO.

Pre väčší pocit istoty si môžete nechať akumulátor vo Vašom vozidle skontrolovať v autorizovanom servise Peugeot pomocou špeciálneho testera Midtronics.

Pokiaľ sa potvrdí, že akumulátor vo Vašom vozidle nie je v dobrom stave, odporúčame ho vymeniť za nový, aby sa Vám nestalo, že vozidlo nenaštartujete. Kvalitný akumulátor je obzvlášť dôležitý vo vozidlách so systémom Stop&Start, kde použitie nevhodného typu akumulátora môže spôsobiť jeho rýchle opotrebenie.

Peugeot pre Vás pripravil akciovú ponuku – zľavu 20% na všetky akumulátory Peugeot!  Ide o originálne akumulátory Peugeot, vyvinuté priamo pre Vaše vozidlo. Okrem vysokej kvality sa vyznačujú veľmi dobrým pomerom cena/výkon.

Naštartujte nový rok 2021 s istotou!

*Ponuka platí v participujúcich autorizovaných servisoch Peugeot do vypredania zásob, alebo do odvolania. Zľava sa nevzťahuje na elektrické trakčné batérie.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte ma:

Tomáš Šuška

náhradné diely

8 + 0 = ?