VYUŽITE BONUS NA SKLADOVÉ VOZIDLÁ MODELOV KAROQ A KODIAQ

posledné príspevky

PRICHÁDZA ZIMA…

 

Zvládnite zimu bez problémov spolu s SUV modelmi ŠKODA KAROQ a ŠKODA KODIAQ. Aj s pohonom 4×4 a teraz so zimnými kompletmi zadarmo k vybraným skladovým modelom.

Alebo sa rozhodnite pre akčné SUV modely v edícii LIVE a získajte bonus až do 2 600 €.

Modely sú dostupné ihneď a pripravili sme pre Vás aj širokú ponuku benefitov, ktorá presvedčí aj toho najzarytejšieho skeptika.

Malý kúsok histórie

Viete ako vznikol názov pre tieto dva modely z radov rodinky SUV?

Názov najväčšieho modelu ŠKODA (KODIAQ) spomedzi modelov SUV pochádza z pomenovania medveďa hnedého kodiaka. Tento názov nebol vybraný len tak náhodou, ale práve  kvôli veľkosti spomínaného druhu – ide o najväčší druh medveďa hnedého na svete.

Inšpiráciu k pomenovaniu modelu KAROQ poskytli obyvatelia ostrova Kodiak. Popis nového automobilu im pripomenul slovo „uyowoq“, čo v ich tradičnom jazyku znamená „malý brat“. Slovo „qarruk“ odkazuje na šíp, ktorý tvorí ústredný prvok loga značky Škoda. A finálny podnet pochádza z hlavy jedného dvanásťročného chlapca, ktorý prišiel s termínom kaaraq – ten v jazyku ostrovanov znamená „automobil“. Takto teda slová „kaaraq“ (automobil) a „qarruk“ (šíp) dali základ názvu Škoda Karoq.

KAROQ je pre zákazníka centrom informácií. Všetko potrebné má vodič priamo pred očami vďaka prístrojovej doske, ktorej dominuje 9,2-palcový dotykový displej multimediálneho centra, výrazným dizajnovým prvkom sú tiež na výšku orientované veľké výduchy klimatizácie. Vozidlo má adaptívny podvozok (DCC) s možnosťou výberu štýlu jazdy. Systém DCC umožňuje vodičovi prispôsobiť jazdné vlastnosti vozidla svojim osobným preferenciám: Štandardný, športový alebo komfortný režim – je už len na Vás, ktorý si vyberiete.

Na druhej strane model KODIAQ zaujme hneď na prvý pohľad dizajnom exteriéru, ktorý je väčší, robustný ale zároveň krásny a lákavý. Vďaka pohonu 4×4 zvládne akýkoľvek terén bez námahy, zatiaľ čo mnohé funkcie v interiéri, veľkorysý priestor a neporovnateľný komfort zlákajú celú rodinu na dobrodružstvo. A ako vždy, s početnými Simply Clever prvkami si jazdu skutočne užijete. Prepojenie cez Apple CarPlay funguje ukážkovo, rovnako tak aj prehrávanie hudby cez Bluetooth. Celková konektivita cez Apple CarPlay akoby bojovala proti komplikáciám.

Čo poviete, necháte sa zlákať našou ponukou?