Pracovná pozícia: Vedúci predaja nových vozidiel značky PEUGEOT

Miesto práce: AUTOPROFIT, s. r. o., Čadca, A. Hlinku 492

Ponúkaný plat: 2000 € brutto základ + odmena za výkon

Termín nástupu: 03.05.2021, prípadne dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

 

Pozíciu vedúceho predaja nových vozidiel značky PEUGEOT ponúkame zodpovednému, schopnému, samostatne rozhodujúcemu sa a aktívnemu predajcovi so záujmom o uvedenú prácu. So znalosťami v oblasti predaja osobných a úžitkových vozidiel, s dobrými organizačnými, komunikačnými a koordinačnými schopnosťami, s príjemným a profesionálnym vystupovaním.

Osobnostné predpoklady a zručnosti: Schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov, najmä fleetovými zákazníkmi, vysoké pracovné nasadenie, ochota neustále sa vzdelávať, zodpovednosť, lojálnosť, flexibilita, rýchlosť a praktickosť pri vybavovaní dokumentov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-predaj nových osobných a úžitkových vozidiel značky PEUGEOT

– aktívne vyhľadávanie nových fleetových zákazníkov

– administratíva spojená s predajom vozidla

– predvádzanie vozidiel v salóne

– absolvovanie predvádzacích jázd so zákazníkmi

– spisovanie objednávok so zákazníkmi, rezervácie, objednávanie a odovzdanie vozidiel zákazníkom

– vystavovanie faktúr zákazníkom

– sprostredkovanie finančných služieb (leasing, úver, poistenie apod.)

– popredajná starostlivosť o zákazníkov,

– vedenie štatistík, denné zasielanie reportov

– preberanie nových vozidiel od prepravcov, príjem nových vozidiel na sklad

Výkon tejto pozície je náročný. Predajca vozidiel musí mať okrem záujmu o odborné znalosti v danom odvetví aj dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti. Musí si vedieť ľahko získať dôveru zákazníka, pretože rozumie jeho potrebám a požiadavkám. Je skutočným partnerom pre zákazníka, schopný poskytnúť mu „riešenia“ šité na mieru a byť pre neho mnohokrát aj dlhodobým stabilným obchodným partnerom s priateľským prístupom.
Z tohto dôvodu hľadáme predajcu, ktorý je schopný a ochotný vytvárať tímovú spoluprácu a zároveň je súťaživý typ, rád vyhráva a nevadí mu práca nadčas.
Ak dokážete samostatne a aktívne pracovať v súlade s plánom a smernicami organizácie a viete akceptovať a podporovať nadriadeného, dávate nápady na zvyšovanie predaja, ste u nás vítaný.
AUTOPROFIT Group sa aktuálne môže pochváliť komplexne novo vybudovaným moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si preto vyžaduje výraznú osobnosť, ktorá má ochotu neustále sa vzdelávať a schopnosť prekonať aj prekážky a prípadné odmietnutia, ktoré práca predajcu prináša.
Ak ste už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a hlavne preukázateľné výsledky, PRIHLÁSTE SA!
Výsledky sú dôležité, nakoľko Vám zabezpečia veľmi dobré finančné ohodnotenie a istú budúcnosť.

 

Požadované vzdelanie:

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

 

Požadovaná prax: požadovaná je prax v oblasti predaja minimálne 3 roky

 

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.
Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: kariera@autoprofitgroup.sknajneskôr do 25.04.2021. Kontaktovaní a na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 30.04.2021.

 

Adresa spoločnosti: Čadca, A. Hlinku 483

Kontakt: Jakub Kucharčík, riaditeľ pre obchod a personalistiku, tel. č.: 041/433 23 33, email: kariera@autoprofitgroup.sk