Pracovná pozícia: Vedúci autorizovaného servisu a garančný technik značky HYUNDAI

Miesto práce: AUTOPROFIT, s. r. o., Čadca, A. Hlinku 492

Ponúkaný plat: základ + odmena za výkon až do 2000 € brutto

Termín nástupu: 01.02.2021

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

 

Na pozíciu vedúceho autorizovaného servisu a garančného technika značky HYUNDAI prijmeme aktívneho, zodpovedného, komunikatívneho, spoľahlivého, samostatného, manuálne a technicky zručného pracovníka s minimálne 3 ročnou praxou v oblasti servisovania, opráv a údržby vozidiel a vedenia tímu, ktorého záľubou sú motorové vozidlá. Hlavnou zodpovednosťou je riadenie, koordinovanie a motivovanie pracovníkov, zodpovednosť za tím a správny chod servisnej časti.

Osobnostné predpoklady a zručnosti: Zodpovednosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, dôslednosť, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť vedenia tímu, ochota neustále sa vzdelávať, technická gramotnosť, znalosti v oblasti automobilov a servisu, lojálnosť, flexibilita. Túto pozíciu ponúkame človeku, ktorý je produktívny a dosiahol v minulosti veľmi dobré a preukázateľné výsledky.

 

Náplň práce:

– plánovanie a organizovanie procesov opráv s ohľadom na efektívne využívanie pracovníkov, výrobných prostriedkov a materiálu
– riadenie, koordinovanie a motivovanie pracovníkov
– zadávanie úloh pracovníkom a sledovanie ich plnenia
– evidovanie a vyhodnocovanie odpracovaného času a výkonu pracovníkov
– napomáhanie pri diagnostikovaní zložitejších závad, určovanie postupov opráv
– riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov
– aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, emailová)
– koordinácia práce medzi jednotlivé posty a zabezpečenie produkcie

– zabezpečenie efektívneho fungovania servisu podľa nastaveného systému, pravidiel a štandardov výrobcu a spoločnosti

– operatívna organizácia a kontrola práce

– výstupná kontrola vykonanej práce

– administratíva servisných úkonov

– vystavovanie faktúr

– dohľad nad plynulým chodom servisnej časti

-posudzovanie požiadaviek zákazníkov počas záruky vozidla / náhradného dielu

-kompletné riešenie reklamácií zákazníkov a ich vybavenie v zákonom stanovenej lehote, ich uzavretie v systéme DMS a archiváciu určených podkladov

 

AUTOPROFIT Čadca sa aktuálne môže pochváliť komplexne novo vybudovaným moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si preto vyžaduje výraznú osobnosť s orientáciou na produkciu a vedenie tímu s ochotou neustále sa vzdelávať. Požadovaná je prax v oblasti opráv a údržby motorových vozidiel a vedenia tímu minimálne 3 roky, preto práca nie je vhodná pre absolventa.
Ak ste už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a hlavne preukázateľné výsledky, alebo máte skúsenosti v oblasti opráv a údržby motorových vozidiel, vedenia tímu a komunikácie so zákazníkmi, PRIHLÁSTE SA!

 

Požadované vzdelanie:

Stredoškolské s maturitou

Vysokoškolské I. stupňa

 

Požadovaná prax: 3 roky

 

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

 

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou  a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: kariera@autoprofitcadca.sk najneskôr do 15.01.2021.

Kontaktovaní a na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači. Výberové konanie sa bude konať v sídle spoločnosti a je rozdelené do troch kôl.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.01.2021.

 

Adresa spoločnosti: Čadca, A. Hlinku 483

Kontakt: Jakub Kucharčík, riaditeľ pre obchod a personalistiku, tel. č.: + 421 41 433 23 33, email: kariera@autoprofitcadca.sk