Pracovná pozícia: Pracovník odťahovej služby a údržby priestorov spoločnosti

Miesto práce: AUTOPROFIT, s. r. o., Čadca, A. Hlinku 483

Ponúkaný plat: 739 € brutto základ + odmena za výkon

Termín nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

 

Pozíciu pracovníka údržby a odťahovej služby ponúkame zodpovednému, schopnému, manuálne a technicky zdatnému pracovníkovi so záujmom o uvedenú prácu.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:  zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, lojálnosť, flexibilita, rýchlosť, precíznosť a manuálna zručnosť

 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

– technická údržba budov a priestorov spoločnosti

– čistenie interiéru a exteriéru priestorov spoločnosti

– dodržiavanie postupov a činností podľa pokynov vedúceho servisu

Ak ste človek, ktorý má cit pre precíznosť a čistotu, ste schopný a výkonný, dokážete napĺňať ciele, samostatne  a aktívne pracovať v súlade s plánom a smernicami organizácie, viete akceptovať a podporovať nadriadeného, viete sa správne a samostatne rozhodovať a dávate nápady na zvyšovanie produkcie, ste u nás vítaný.

 

AUTOPROFIT Group sa aktuálne môže pochváliť komplexne novo vybudovaným moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov.

 

Požadované vzdelanie:

Stredoškolské

Stredoškolské s maturitou

 

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou  a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: kariera@autoprofitgroup.sk najneskôr do 25.04.2021.

Kontaktovaní a na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 30.04.2021.

 

Adresa spoločnosti: Čadca, A. Hlinku 483

Kontakt: Jakub Kucharčík, riaditeľ pre obchod a personalistiku, tel. č.: 041/433 23 33, email: kariera@autoprofitgroup.sk