Pracovná pozícia: Automechanik, autoelektrikár – diagnostický technik v autorizovanom servise PEUGEOT

Miesto práce: AUTOPROFIT, s. r. o., Čadca, A. Hlinku 483

Ponúkaný plat: základ + odmena za výkon až do 1500€ brutto

Termín nástupu: 01.02.2021 resp. podľa dohody

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Na pozíciu autoelektrikár – diagnostický technik prijmeme manuálne zručného, technicky gramotného, zodpovedného, precízneho, spoľahlivého, komunikatívneho a samostatného pracovníka, ktorého náplňou práce budú mechanické práce v autoservise, montáž príslušenstva ale najmä oprava a diagnostika komplikovaných porúch vozidiel v súlade s technologickými postupmi  výrobcu, spolupráca s prijímacími technikmi, zúčastňovanie sa školení, spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti, a plnenie ďalších úloh stanovených vedením spoločnosti.

 

Osobnostné predpoklady a zručnosti: zodpovednosť, manuálna zručnosť, technická gramotnosť, precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, lojálnosť, flexibilita, vodičský preukaz sk. B, Elektrotechnická vyhláška 508/21 je výhodou, nie podmienkou. Znalosť problematiky elektrickej infraštruktúry vozidiel. Znalosť problematiky ELEKTRO, znalosť problematiky IT – schopnosť poradiť si v zložitých situáciách, vynaliezavosť, schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu, obrovskou výhodou práca s osciloskopom a meracími prístrojmi.

 

Požadované vzdelanie:

Stredoškolské

Stredoškolské s maturitou

Vysokoškolské I. stupňa

 

Požadovaná prax: nutná prax na pozícii mechanik/autoelektrikár – diagnostický technik minimálne 2 roky.

 

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

 

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou  a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: kariera@autoprofitcadca.sk najneskôr do 15.01.2021.

Kontaktovaní a na výberové konanie pozvaní budú len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.01.2021.

 

Adresa spoločnosti: Čadca, A. Hlinku 483

Kontakt: Jakub Kucharčík, riaditeľ pre obchod a personalistiku, tel. č.: 041/433 23 33, email: kariera@autoprofitcadca.sk