Pracovná pozícia: Autoelektrikár – diagnostický technik a technický poradca v autorizovanom servise PEUGEOT

Miesto práce: AUTOPROFIT, s. r. o., Čadca, A. Hlinku 483

Ponúkaný plat: 2000€ brutto základ + odmena za výkon

Termín nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Na pozíciu autoelektrikár – diagnostický technik a technický poradca prijmeme manuálne zručného, technicky gramotného, zodpovedného, precízneho, spoľahlivého, komunikatívneho a samostatného pracovníka, ktorého náplňou práce budú mechanické práce v autoservise, montáž príslušenstva ale najmä oprava a diagnostika komplikovaných porúch vozidiel v súlade s technologickými postupmi  výrobcu, spolupráca s prijímacími technikmi, zúčastňovanie sa porád a školení, spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti, a plnenie ďalších úloh stanovených vedením spoločnosti.

 

Osobnostné predpoklady a zručnosti: zodpovednosť, manuálna zručnosť, technická gramotnosť, precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, lojálnosť, flexibilita, vodičský preukaz sk. B, Elektrotechnická vyhláška 508/21 je výhodou, nie podmienkou. Znalosť problematiky elektrickej infraštruktúry vozidiel. Znalosť problematiky ELEKTRO, znalosť problematiky IT – schopnosť poradiť si v zložitých situáciách, vynaliezavosť, schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu, obrovskou výhodou práca s osciloskopom a meracími prístrojmi.

 

Požadované vzdelanie:

Stredoškolské

Stredoškolské s maturitou

 

Požadovaná prax: nutná prax na pozícií mechanik/autoelektrikár – diagnostický technik minimálne 2 roky.

 

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

 

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou  a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: kariera@autoprofitgroup.sk

 

Adresa spoločnosti: Čadca, A. Hlinku 483

Kontakt: Mgr. Martina Kocúrková, prokurista, tel. č.: 0917 533 500, email: kariera@autoprofitgroup.sk