Teší nás, že sa opäť môžeme s Vami podeliť o skvelú novinku.

Spoločnosť AUTOPROFIT sa už čoskoro rozrastie o nového člena. Ku súčasným trom predávaným značkám PEUGEOT, ŠKODA a LADA pribudne štvrtá – HYUNDAI.

Oficiálne nás budete môcť navštíviť od 15.1.2020 počas prevádzkových hodín od 7:00 do 17:00 hod. každý pondelok až piatok  a v sobotu od 8:30 do 12:30 hod. na adrese A. Hlinku 492 v Čadci.

Prečo práve HYUNDAI?

HYUNDAI je na Slovensku trhovým lídrom v predaji vozidiel súkromným osobám. Hyundai to je sofistikovaná bezpečnosť. Dizajn, ktorý oslovuje. Jednoduché financovanie. Vylepšené technológie. Množstvo vozidiel bez čakania. Skvelé akciové ponuky. Zaujímavé výhody a služby pre fleetových zákazníkov. To je len niekoľko dôvodov, pre ktoré sme sa rozhodli priniesť značku HYUNDAI do nášho regiónu bližšie k Vám.

 

Ešte sme Vás nepresvedčili?

Príďte si ich teda vyskúšať na vlastnej koži! Môžete sa tešiť na úplne novú špičkovo zariadenú predajňu, v ktorej nájdete 8 vystavených modelov. Náš kvalifikovaný personál Vám ochotne pomôže s akoukoľvek požiadavkou či už pri kúpe vozidla alebo pri servise. Ponúkame Vám autorizovaný servis, ktorý vykonávajú pravidelne školení technici. Jazdné vlastnosti vozidiel si môžete overiť priamo na 4 predvádzacích vozidlách, ktoré čakajú len na Vás.