Vymaľujte si s deťmi naše autá!

Stiahnite im omaľovánku modelu ŠKODA KodiaQ, ŠKODA CITIGOe iV alebo nového modelu ŠKODA OCTAVIA a s chuťou do toho. A ak sami potrebujete trochu relaxovať, uvidíte, že omaľovánka nie je len pre deti. Skúste to.

Pekelne sa sústreďte

Pexeso (názov vznikol z českých slov PEKelně SE SOustřeď) je domáca klasika. Princípom hry je vyhľadávanie rovnakých párov kariet. Karty sú pri hre otočené obrázkom dole a obracajú sa po dvoch. Je nutné zapamätať si obrázky a miesto, na ktorom ležia. Takže super tréning krátkodobej pamäte. ŠKODA pexeso vzniklo zo skvelých akvarelov Vladimíra Bidla, okrem iného autora filmových plagátov zo šesťdesiatych rokov. Stačí si hracie karty stiahnuť, doma vytlačiť (pre náročných je pripravená aj zadná strana kariet, ktorú je potrebné pred rozstrihaním nalepiť), postrihať na kartičky a môžete hrať.

Tréning bezpečnej jazdy na bicykli

Súrodenci Laura a Klement spolu vyrazili na bicykel, a než sa budú môcť pridať ostatné deti, nastal čas precvičiť si pár pravidiel bezpečnej jazdy. Ideálne sa k tomu hodí omaľovánka, s ktorou sa aj tí najmenší zabavia. Navyše zistia, ako používať brzdu, prečo nosiť helmu, prečo za jazdy nevolať z mobilu, ako sa dávajú znamenia a ďalšie užitočné rady.