Pred cestou svojím blízkym sľubujeme, že sa bezpečne vrátime domov. Preto sú modely Hyundai i30 N Line vybavené smart technológiami, špičkovou bezpečnosťou a modernou konektivitou. Predný a zadný športový nárazník, zadný difúzor, výfuk s dvojitou koncovkou a športové doplnky interiéru zdobené logom N a prešívaním červenou niťou navyše robia z bežného vozidla skutočnú štýlovku dostupnú hneď v troch atraktívnych karosárskych prevedeniach – hatchback, kombi a fastback.

Pre všetkých, ktorí si objednajú Hyundai i30 N Line do 30. júna 2022, je pripravený balík zaujímavých výhod:

 • 500 € extra bonus pri financovaní cez ReFresh paušál
 • zľavu až do 330€ na balík originálneho príslušenstva, ktorý obsahuje (len pre verzie hatchback a kombi):
  • Podlahové rohože
  • Rohož batožinového priestoru
  • Poistné matice kolies a kľúč
  • Priečny strešný nosič v hliníkovom prevedení
 • 100 % garanciu ceny vozidla.
Okrem toho získate aj 5 rokov záruky bez obmedzenia najazdených kilometrov, 5 rokov asistenčných služieb zadarmo a zľavu do výšky 65 % na sadu štyroch zimných pneumatík.

i30 Hatchback N Line

S verziou N Line posuniete zážitok s i30 vyššie: exkluzívne dizajnové prvky a dynamickejšia jazda inšpirovaná vysoko výkonným modelom Hyundai i30 N.

i30 Kombi N Line

Dynamická výbava N Line inšpirovaná motoršportom je prvý raz dostupná aj pre i30 Kombi. Krásne tvarovaná a obohatená o ostrejší dizajn, vznikla tak, aby sa za ňou všetci otáčali. A dokonale sa prispôsobí vašim nárokom na priestorovú všestrannosť.

i30 Fastback N Line

Okoreňte si svoj zážitok s i30 Fastback. Vynovená verzia N Line pridáva do inšpirujúceho dizajnu i30 Fastback väčšiu porciu svalov z motoršportu.

Na stiahnutie

Máte záujem o Hyundai Ti30 N line? Kontaktujte ma:

Patrik Bojko

predaj nových vozidiel

0 + 4 = ?