Dokonalá dvojica

Nová KONA je teraz ešte atraktívnejšia

Hyundai KONA je SUV, ktoré sa vďaka kompaktným rozmerom skvele ovláda, má nezameniteľný dizajn, pohodlný vyšší posed, plejádu bezpečnostných asistentov, modernú konektivitu, manuálnu aj automatickú prevodovku, a nechýba ani pohon všetkých kolies.

Kým KONA N Line+ ponúka emócie, dynamickú jazdu a skutočnú atmosféru inšpirovanú motoršportom, vybrané vozidlá KONA s motorom 1,0 T-GDi sú teraz v časovo limitovanej ponuke k dispozícii aj s balíkom výhod Cool v hodnote až 2 500 €. Je len na vás, či uprednostníte dynamicky ladený N Line alebo výhodný balík Cool.

Nový Hyundai KONA

Nová KONA s Cool výhodami

Moderné mestské SUV KONA vám ponúka vysoký komfort v elegantnom dizajne. Navyše teraz sú vybrané skladové vozidlá dostupné v časovo limitovanej ponuke aj s atraktívnym balíkom výhod Cool v hodnote až do 2 200 €. Ten obsahuje cenníkový bonus (1 500 €), vyhrievanie predných sedadiel a volantu v hodnote 500 € zadarmo, kompletnú sadu štyroch zimných pneumatík v hodnote 390 € zadarmo a extra zľavu za poplatok na prihlásenie vozidla vo výške 110 €. Nechýba ani výrobcom poskytovaná 5-ročná záruka bez obmedzenia kilometrov. Výhodou tiež je, že vozidlá s Cool výhodami sú dostupné skladom a bez čakania!

Úplne nová KONA N Line

KONA sa po prvý raz predstavuje v dynamickej výbave N Line a prináša tak nefalšovanú atmosféru inšpirovanú motoršportom. Agresívne pôsobiaca predná maska, zadný športový nárazník s difúzorom, dvojitá koncovka výfuku a exkluzívne 18-palcové disky kolies v interiéri dopĺňajú športové sedadlá, protišmykové kovové pedále a ikonické logo N na volante či na radiacej páke. S benzínovým motorom 1,6 T-GDi s výkonom až 145,6 kW (198 k) vystrelí z 0 na 100 km/h za menej ako 8 sekúnd! Môže byť vaša už od 25 640 €.

Nová KONA Hybrid

Nová KONA Hybrid ponúka dynamický a zároveň šetrný výkon. 6-stupňová dvojspojková prevodovka zaisťuje mimoriadne hladké radenie rýchlostí. Ponúka tiež nové inteligentné technológie, najmodernejšie prvky digitálnej konektivity a bohatý balík bezpečnostných systémov. S hybridným pohonom, ktorý šetrí palivo aj prírodu, môžete hneď vyraziť na cestu za dobrodružstvami. Môže byť vaša už od 23 490 €.

i20 N Line

Budúcnosť, na ktorú nemusíte čakať. Už je tu. Teraz. Elegantnejší a sofistikovanejší nový Hyundai KONA Electric má osviežený dizajn a najmodernejšie inteligentné technológie – a dojazd do 484 km na jedno nabitie batérie. A vďaka skráteniu dodacích lehôt v Európe štýlová elektrická mobilita nikdy nebola jednoduchšia.

* Nová KONA je teraz ešte dostupnejšia pri financovaní cez Refresh paušál už od 149 € mesačne vrátane povinného zmluvného a havarijného poistenia.

Funguje to podobne ako u mobilného operátora:
platíte nízke mesačné platby a po troch rokoch si môžete pohodlne vymeniť auto za nové.

KONA

Už od 149 € mesačne aj s povinným zmluvným a havarijným poistením.*

Pri kúpe auta zaplatíte akontáciu 7 555,50 €
a mesačne potom 148,48 €.

KONA
1,0 T-GDi MT Comfort

Akciová cena s DPH: 16 790 €
Cena do poistenia: 16 790 €
Doba financovania: 48 mesiacov

Po najazdení do 30 000 km ročne vám aj po troch
rokoch garantujeme zostatkovú hodnotu
minimálne 30 % počiatočnej ceny vozidla.

Vždy nový model auta:

Po 4 rokoch si môžete auto pohodlne vymeniť za nové.

* Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s akontáciou vo výške 45 %, dobou splatnosti úveru 48 mesiacov a s max. ročným nájazdom 30 000 km. Prvých 47 splátok je vo výške 148,48€. Posledná 48. splátka je vo výške 5 096,18 €. Uvedené splátky sú vrátane havarijného, povinného zmluvného poistenia a poistenia finančnej straty v poisťovni. Generali Poisťovňa, a. s. Uzatvorenie uvedených druhov poistenia je podmienkou získania spotrebiteľského úveru. Úroková sadzba je fixná vo výške 0 %, spracovateľský poplatok je 167,90 € a poplatok za prevod vlastníctva pri ukončení lízingu je 167,90€ (RPMN 7,69 %). Celková výška spotrebiteľského úveru je 9 234,50 € a celková čiastka, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť vrátane akontácie a poistiek, bude 19 966,26 €. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje ČSOB Leasing, a. s.

Máte záujem o nový Hyundai KONA? Kontaktujte ma:

Patrik Bojko

predaj nových vozidiel

0 + 4 = ?