Akciová ponuka platí od 1.4. – 31.5.2024 v servise Hyundai AUTOPROFIT Group v Čadci

PNEUMATIKY

Jazdite s istotou

Vedeli ste, že kontaktná plocha vašich pneumatík má veľkosť asi ako vaša dlaň? Buďte si preto istý stavom svojich pneumatík. V prípade, že sa rozhodnete pre novú sadu letných alebo celoročných pneumatík, vykonáme kontrolu geometrie kolies úplne zadarmo.

ORIGINÁLNE STIERAČE

Dokonalý výhľad

Originálne stierače čelného skla zabezpečujú maximálny výhľad z vozidla pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. To je rovnako dôležité aj v jarných a letných mesiacoch, nakoľko je čelné sklo často znečistené od hmyzu a iných nečistôt.

PRÉMIOVÉ FILTRE KLIMATIZÁCIE

Nadýchnite sa

Stav kabínového filtra značne ovplyvňuje kvalitu ovzdušia vo vozidle. Originálne kabínové filtre ponúkajú maximálny komfort celej posádke. V prípade, že chcete urobil viac, máme v ponuke aj filtre s aktívnym uhlím či s dodatočnou antialergickou vrstvou.

BALĺK PROTECTION & TRANSPORT

Prepravujte bezpečne

Objavte zvýhodnený balík originálneho príslušenstva Protection & Transport a buďte pripravený na každý výlet. Obsahuje gumové resp. velúrové rohože, vaničku batožinového priestoru, bezpečnostné matice kolies a praktický strešný nosič.

STREŠNÉ BOXY

Získajte viac priestoru

Potrebujete viac priestoru? Realizujte sa! Strešné boxy predstavujú bezpečný a komfortný spôsob prepravy rôzneho vybavenia. Vyberte si teraz z ponuky strešných boxov rôznych veľkostí či prevedení presne podľa vašej potreby.

NOSIČE NA BICYKLE

Odhodlajte sa

Prevoz bicyklov na ťažnom zariadení je populárny a so správnym nosičom aj komfortný a ekologický. Nemáte ešte na vozidle ťažné zariadenie? Žiaden problém, v autorizovaných servisoch Hyundai máme pre Vás kompletnú ponuku.

*Akcia platí pri kúpe sady letných alebo celoročných pneumatík a súčasnej montáži v autorizovanom servise Hyundai.

V prípade záujmu ma kontaktujte:

Radovan Staník

prijímací technik, náhradné diely

Tel.: +421 948 922 902
Mail: pt2.hyundai@autoprofitgroup.sk

3 + 4 = ?