Nový facelift SUV PEUGEOT 3008 prichádza s informatívnym dizajnom a ďalšími novinkami.

SUV PEUGEOT 3008 je s viac ako 800 000 predanými vozidlami od svojho uvedenia v roku 2016 lídrom v triede kompaktných SUV.

Z komerčného hľadiska dosiahol mimoriadny úspech nielen na európskom, ale aj na ďalších trhoch. Tento úspech bol zdôraznený aj ziskom titulu Auto roka 2017.

Značka PEUGEOT s hrdosťou predstavuje nové  SUV PEUGEOT 3008.

Prichádza s inovatívnym a inšpiratívnym dizajnom, predznamenávajúcim nové chápanie modernosti, s ešte väčším dôrazom na eleganciu s  prepracovanou prednou maskou, novými full-led zadnými svetlami, novými farbami karosérie a novým balíkom doplnkového príslušenstva  „Black Pack“.

SUV PEUGEOT 3008 dokonale stelesňuje myšlienku slobody voľby pri výbere pohonu,  ktorú značka považuje za kľúčovú. Preto prichádza aj s dobíjateľným  (plug-in) hybridným motorom, s jednou alebo oboma  poháňanými nápravami, benzínovými aj naftovými motormi, a to všetko s dôrazom na radosť z jazdy a úspornosť.

Bez akýchkoľvek kompromisov v oblasti inteligentných technológií prichádza nové SUV PEUGEOT 3008 nielen s  jazdnými asistentmi najnovšej generácie, ale aj s vylepšeným systémom PEUGEOT i-Cockpit®, novým vysoko kvalitným displejom a novou 10-palcovou dotykovou obrazovkou s vysokým rozlíšením.

Celkový dojem zvýrazňuje nová štruktúra výbavy, s ktorou sa premiérovo predstavil už PEUGEOT 308.

Konkrétne bude SUV PEUGEOT 3008 dostupný v troch úrovniach výbavy, pričom pre každú z nich je naviac k dispozícii nadštandardný balík doplnkovej výbavy, označovaný ako „pack“.

V závislosti od krajiny,  bude možné nové SUV PEUGEOT 3008 kúpiť aj prostredníctvom online obchodu „PEUGEOT STORE”, v ktorom je celý proces od nákupu, cez financovanie, až po voľbu doručenia  plne digitalizovaný.

Cenníky budú u nás dostupné začiatkom októbra.