PEUGEOT začína svoju  novú reklamnú kampaň „Move to Electric“ tak, že vyzýva svojho ambasádora Novaka Djokovica, ktorý práve odohral svoj prvý zápas na Granslame Australian Open, ktorý sa koná v  Melbourne od 20. januára do 2. februára 2020.

Jadrom novej kampane Značky je nový PEUGEOT e-208 a cieľ je sa zamerať na PEUGEOT elektrifikáciu.

Vďaka svojej 210-ročnej histórii, elektrickým ako aj hybridným motorom a stratégii „ Kúp si svoj PEUGEOT, vyber svoju motorizáciu „ je značka PEUGEOT seriózne a konkrétne vtiahnutá do súčasnej éry energetickej zmeny.

Prostredníctvom tejto kampane, Novak Djokovic vysiela svoje silné posolstvo: už vo veku 7 rokov vedel, že jeho budúcnosť nebude vôbec  nudná.  Následne je jednoduché načrtnúť paralelu medzi jeho príbehom a prísľubom  značky PEUGEOT ponúknuť vzrušujúcu a upokojujúcu víziu budúcnosti #UNBORINGTHEFUTURE.

Tým, že Novak participuje na tejto kampani a má osobne na rukáve „Elektrický  badge“ , svetová 2.-ka v rebríčku ATP zdôrazňuje svoju angažovanosť týkajúcu sa ochrany životného prostredia a súčasne vyjadruje svoju  podporu elektrifikácie značky PEUGEOT. Uvedenie tejto kampane začína otváracím dňom 108. ročníka Australian Open hneď počas prvého kola na tohtoročnom prvom Granslame.