Oslávte s nami 30. výročie Škoda Auto Slovensko

 

Doprajte si benefity v hodnote až do 2 500 €

V cene vozidla získate:

Splátky šité na mieru každému

Predĺžená záruka zabráni nákladom navyše

Predplatená profesionálna starostlivosť

Dizajnové disky a štýlový interiér

Škoda Fabia

Akčný model 30 edition

Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 500 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.

Zostavte si ho podľa seba﹥

Atraktívna výbava navyše

K obľúbenej výbave Ambition sme vám pribalili zadné parkovacie senzory, predné hmlovky, lakťovú opierku vpredu, elektrické okná, rádio Bolero, bezkľúčové otváranie a štartovanie, zatmavenie skiel Sunset, atraktívne interiérové prvky a 16“ disky z ľahkej zliatiny.

Škoda Scala

Akčný model 30 edition

Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 900 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.

Atraktívna výbava navyše

Scala 30 edition obsahuje okrem výbavy Ambition taktiež svetelný a dažďový senzor, alarm, zadnú parkovaciu kameru, elektrické okná aj vzadu, rádio Bolero, bezkľúčové otváranie a štartovanie, zatmavenie skiel Sunset, biele ambientné osvetlenie interiéru a 17“ disky z ľahkej zliatiny.

Škoda Kamiq

Akčný model 30 edition

Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 1100 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.

Atraktívna výbava navyše

Základ tvorí obľúbená výbava Ambition, ku ktorej sme navyše pridali dotykové rádio Bolero, alarm, zadnú parkovaciu kameru, elektrické okná aj vzadu, bezkľúčové otváranie a štartovanie, príjemné ambientné osvetlenie interiéru a 17“ disky z ľahkej zliatiny.

Škoda Karoq

Akčný model 30 edition

Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 1200 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.

Atraktívna výbava navyše

K praktickej výbave Ambition sme pridali rádio Bolero, alarm, bezkľúčové otváranie a štartovanie a bezdrôtový Smartlink. Parkovanie pre vás bude maličkosťou vďaka parkovacím senzorom vpredu a kamere vzadu. Cestovanie vám spríjemní ambientné osvetlenie a atraktívne dizajnové interiérové prvky.

Starosti so servisom hoďte za hlavu

Servisné balíky zabezpečia vášmu vozidlu nielen kráľovskú starostlivosť, ale znamenajú aj výborné riešenie v čase vysokej inflácie a stúpajúcich cien.

Servisný balík pokrýva náklady spojené so základnou údržbou vozidla, a to presne podľa predpisov výrobcu s jasne definovanými úkonmi a materiálom. Vďaka predplatenému servisu tak máte istotu, že sa o vaše auto postará profesionálny tím autorizovaných partnerov Škoda.

Dostupné vďaka financovaniu

Výhodné financovanie

Akčné modely 30 edition si môžete vďaka financovaniu dovoliť.

OSLOVILA VÁS PONUKA? KONTAKTUJTE MA:

Predajca vozidiel ŠKODA

Ing. Ján Jarabica
predaj2.skoda@autoprofitgroup.sk
0918 322 902